Aktualności 4 października 2014 wyświetleń: 2592

XXVII niedziela w ciągu roku

ogłoszenia duszpasterstwa

5 listopada 2014

1. Ze miesiąc przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Chcemy zaprosić Was do podjęcia z nami dwóch inicjatyw.

- W piątek 31 października zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salce św. Anny i krypcie naszego kościoła. Chętnych rodziców  prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem i zapisanie swoich dzieci na listę uczestników.

- Drugie zaproszenie - 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na wieczór modlitewnego uwielbienia - Wieczór ze Świętymi - po Mszy Świętej wieczornej.

2. prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w przyszłą sobotę, 11 października, zaczynamy o godz.10.00

3. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 prezentacja programu Katechezy Dobrego Pasterza dla rodziców dzieci od 2.5 do 6 lat. Spotkanie w sali na plebanii.

4. Począwszy od października, w każdą drugą niedzielę miesiąca w salce świętej Anny będą odbywać się spotkanie z policjantami (Gardzistami). Polakami pracującymi w Gardzie, będzie to okazja do zadawania pytań związanych z pracą policji w Irlandii, które mogą dotyczyć emigrantów.

5. Spotkanie z P. Tomaszem Terlikowskim m.in. publicystą, pisarzem, redaktorem Fronda.pl, tv Republika, odbędzie sie w sobotę, 11 października o godz. 18 w sali, przy Kościele oo. Jezuitów na Gardiner St. (wejście przez zielone drzwi z lewej strony kościoła). Temat prelekcji: "Schyłek cywilizacji chrześcijańskiej w Europie?" Po wystąpieniu czas na pytania i dyskusje oraz możliwość zakupu książek.

6. 24, 25 i 26 października konferencje ks Krzysztofa Husaka w kościele św. Audoen’a. Ks

Husak zajmuje się duszpasterstwem osób uwikłanych w uzależnienia, żyjących w kryzysie małżeńskim i pozbawionych sensu przynależności do wspólnoty. Ks. Husak obecnie zaangażowany w duszpasterstwo rodzin w Warszawie będzie dzielił się swoim doświadczeniem uwalniania ludzi z życiowych uwikłań i pomagania w odnalezieniu sensu życia. Zapraszamy na spotkania połączone ze sprawowaniem Eucharystii.

7. 31 sierpnia 2014 została powołana w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a Rada Finansowa w następującym składzie: Anna Waleron, prezeska, Robert Sot, wiceprezes, Łukasz Dziwirek, sekretarz, Norbert Nowak, skarbnik. Członkom Rady finansowej życzymy owocnej pracy dla dobra całej naszej wspólnoty  Duszpasterstwie Polskim w Dublinie.

aktualizowano: 2014-10-26