Aktualności 10 października 2014 wyświetleń: 2952

XXVIII niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia Duszpasterstwa

28 Niedziela Okresu Zwykłego

12.10.2014

1.    Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na posprzątanie kościoła i przygotowanie go na kolejne dni naszej wspólnej modlitwy.

2.    Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

3.    Ze miesiąc przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Chcemy zaprosić Was do podjęcia z nami dwóch inicjatyw.

- W piątek 31 października zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salce św. Anny i krypcie naszego kościoła. Chętnych rodziców  prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem i zapisanie swoich dzieci na listę uczestników.

- Drugie zaproszenie - 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na wieczór modlitewnego uwielbienia - Wieczór ze Świętymi - po Mszy Świętej wieczornej.

4.   W kwietniu 2015 roku planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej - Śladami Chrystusa. Cena ok. 1100 euro, zapisy do końca października. Więcej informacji  w biuletynie i na stronie. Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt z księdzem Łukaszem.

5.    Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.30, a także w każdą drugą niedzielę miesiąca w salce świętej Anny będą odbywać się spotkanie z policjantami (Gardzistami). Polakami pracującymi w Gardzie, będzie to okazja do zadawania pytań związanych z pracą policji w Irlandii, które mogą dotyczyć emigrantów. Serdecznie zapraszamy.

6.    Katechezy Dobrego Pasterze dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat rozpoczną się od 18 października.

7.    Za tydzień III niedziela miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II.

8.    Więcej szczegółowych informacji w biuletynie, który można zabrać z kościoła, pobrać ze strony internetowej lub zapisać się na elektroniczną listę i biuletyn otrzymywać na maila.

9.    Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2014-10-26