Aktualności 7 czerwca 2014 wyświetleń: 2903

Zesłanie Ducha Świętego

ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej przy figurze Najświętszego Serca Jezusowego w lewej nawie Kościoła.

2. W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, podczas Mszy św. o godz. 12:30, do Sakramentu Bierzmowania przystąpią w naszym kościele  cztery osoby- prosimy o modlitwę w ich intencji.

3. Spotkanie kręgu Biblijnego w środę 11.06 po Mszy Świętej wieczornej.

4. Nauka przedchrzcielna w piątek 13.06 po Mszy św. wieczornej w salce św. Anny. Początek godz. 19:45.

5. Tegoroczna pielgrzymka do Knock odbędzie się 14 czerwca. Wyjazd o godz. 7:30 rano, powrót o godz. 20:00. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii. Już mamy zapełniony jeden autobus ale przyjmujemy zapisy do drugiego autobusu, jest jeszcze ok. 15 wolnych miejsc.

6. Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a zostanie przeprowadzony 20, 21 i 22 czerwca. Zgłoszenia proszę składać droga e-mailową lub osobiście.

7. W dniach od 27.06 do 29.06 Duszpasterstwo Polskie w Irlandii planuje koedukacyjny obóz letni „Wakacyjne spotkania z Bogiem” dla młodzieży od 15-19 lat w ośrodku Clonmacnoise  nad rzeką Shannon na południe od Athlone w hrabstwie Offaly w Irlandii. Zainteresowanych prosimy zgłaszać się do jednego z księży.

8. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

9. Bardzo prosimy o pomoc w pokryciu rachunku za ubezpieczenie kościoła: 5752,62euro (ubiegły rok), w tym roku o 1200 euro więcej. Dziś po każdej Mszy św. w wejściu do kościoła zbieramy ofiary na ten cel.

10. Boże Ciało  – w niedziele 22 czerwca, główna Msza św. o 12.30 po niej procesja. Zapraszamy do udziału dzieci – dziewczynki do sypania kwiatków a chłopców z dzwoneczkami są też poduszki do niesienia.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-06-20