Wydarzenia Duszpasterstwa

Wydarzenia Duszpasterstwa 9 lipca 2016 wyświetleń: 2578

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Braunem

16 Lipca 2016  o godzinie 20.00. w Sali św. Anny w Kościele św. Audoen'a przy High Street

Niepoprawne Radio PL ma zaszczyt i  przyjemność zaprosić wszytkich,  na spotkanie autorskie  z Grzegorzem Braunem. Grzegorz Braun to nie tylko filmowiec który z dokumentu filmowego  uczynił sztukę, ale także  przenikliwy komentator sceny historyczno-politycznej. Jego najnowsza ksiązka “Stałe Warianty Gry” ujawnia, często zaskakujące, lecz prezenowane z żelazną logiką i dbałością o  fakty precyzją, mechanizmy geopolityczne i sposob ich działania oraz efekty dla Polski, Europy i Świata. Spotkanie odbędzie się 16 Lipca 2016  o godzinie 20.00. w Sali Świętej Anny w Kościele świętego Audoena przy High Street .

Wszystkich serdecznie zapraszamy.
aktualizowano: 2016-07-23